Jeśli sport to zdrowie, to w Dzień Dziecka tym bardziej powinniśmy zadbać o dobre samopoczucie naszych dzieci! My o to zadbaliśmy. 1 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Na licznych uczestników czekało wiele atrakcji, przygotowanych przez pracowników oraz rodziców, którzy włożyli wiele wysiłku w to, żeby tego dnia można było spożytkować zapas swojej energii i by każdy znalazł coś dla siebie. Wielki aplauz otrzymał występ taneczny, w wykonaniu naszych przedszkolaków, pod kierownictwem p. Łukasza, który odpowiadał również za profesjonalne prowadzenie Pikniku i animacje.

Na miłośników ruchu i dobrej zabawy czekały strefy sportowe, prowadzone przez panie wychowawczynie i ukochane ciocie. Wszyscy mogli wziąć udział w Biegu Kelnera, Wyścigu w workach, Rzucie do celu i wielu innych. O Sportowy Mix rodzinnych aktywności zadbał p. Maciek. Oprócz strefy aktywnej na uczestników Pikniku czekała również strefa kreatywna, gdzie trzeba było rozwiązać zagadki i użyć swoich zmysłów.

Tuż obok dmuchanego statku, który cieszył się ogromnym powodzeniem, można było złapać oddech, kosztując pysznych ciast domowego wypieku, waty cukrowej i innych smakołyków,  przygotowanych przez rodziców naszych przedszkolaków.

Dla miłośników charakteryzacji, przygotowaliśmy salon fryzur, biżuterii i cieszące się dużym zainteresowaniem stoisko z malowaniem twarzy. Fani balonowych dekoracji wychodzili z balonowymi zwierzakami.

Wszyscy, którzy wzięli udział w rodzinnych zabawach, byli nagradzani upominkami wylosowanymi w Loterii Fantowej. Zorganizowanie jej możliwe było dzięki zaangażowaniu Rodziców i hojności naszych sponsorów. 

Dziękujemy bardzo za pomoc w przygotowaniu naszego Rodzinnego Pikniku. Dyrektorowi DK Uśmiech panu Krzysztofowi Jabłońskiemu, dziękujemy Radzie Rodziców, sympatykom naszego przedszkola  i wszystkim firmom, które wzięły udział w naszym pikniku:

Anek – Ożarów Mazowiecki

Cool Cafe – Ożarów Mazowiecki

Qula Club – Babice Nowe

Pizzeria Jerry – Ożarów Mazowiecki

Sklep Kółko Krzyżyk. Artykuły szkolne i zabawki- Ożarów Mazowiecki

ESB Serwis  Sp. Z o.o. – Stare Babice 

Jura Studio – Warszawa

Selgros cash & carry- Warszawa

Smily Play – Ożarów Mazowiecki

NETFALA – Ożarów Mazowiecki

Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń, będzie mile wspominany przez wszystkich.