To były piękne dni – za nami dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i pięknych wspomnień. Nadszedł czas wakacji i nowych przygód. W tym tygodniu każda z grup z udziałem rodziców oficjalnie rozpoczęła wakacje, kończąc mijający rok wspaniałymi przedstawieniami. 

Przed grupami starszaków największa zmiana. Grupa Biedronek pożegnała przedszkole w wyjątkowym stylu przenosząc nas w świat Akademii Pana Kleksa. Dzieci prezentowały się elegancko, gotowe rozpocząć szkolną przygodę.

Natomiast grupa Jeżyków zapewniła widowni „Morskie Przygody”. Piratów i syrenki charakteryzuje odwaga, której życzymy wszystkim dzieciom na kolejnym etapie edukacji.

Dzieci z grupy Motylków zaprezentowały „Narodziny Motylka”, w którym wzięły udział kolorowe owady żyjące na łące. 

Grupa Pszczółek zafundowała rodzicom ”Wycieczkę na Hawaje”, gdzie każdy mógł zapomnieć o problemach i być szczęśliwym.


”Wycieczka do ZOO” pozwoliła zaprzyjaźnić się rodzicom dzieci z grupy Wiewiórek z egzotycznymi zwierzątkami, spotkać krokodyle, żyrafy, lwy oraz słonie.

Grupa Sówek w towarzystwie piratów i kolorowych rybek, opowiedziała widowni „Morskie opowieści”. Rodzice przekonali się, że piraci potrafią być przyjaźni i żyć w zgodzie z innymi.

Jak się okazuje, świętują nie tylko przedszkolaki, Przekonali się o tym rodzice dzieci z grupy Żabek, będąc uczestnikami „Balu na łące”. 

Jesteśmy ogromnie dumni z naszych wspaniałych przedszkolaków! Dziękujemy za piękne występy oraz ciężką pracę dzieci i wspólną zabawę w minionym roku. Rodzicom dziękujemy za współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola. Kolejni absolwenci opuszczają naszą placówkę – życzymy im sukcesów i samych radości w szkole, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i słonecznych wakacji.